Головна / Усі події / «Українсько-балтійська співпраця у вищій школі»

«Українсько-балтійська співпраця у вищій школі»

7 листопада відбудеться засідання за круглим столом «Українсько-балтійська співпраця у вищій школі» («Ukrainian-Baltic Cooperation in Higher Education»).
Учасники зустрічі – освітяни вітчизняних та іноземних ВНЗ.
Цього дня з доповідями виступатимуть ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Ігор Коцан, голова фонду «Skorokhod Foundation» (Швеція), доцент кафедри вищої математики та інформатики СНУ імені Лесі Українки Тетяна Мамчич, екс-президент Європейської асоціації міжнародної освіти, керівник центру досліджень і розвитку «eGovlab» Стокгольмського університету Гудрун Паулсдоттір (м. Стокгольм, Швеція) та науковці Каунаського університету Вітаутаса Великого – перший проректор Юозас Аугутіс, проректор з дослідної роботи Наталія Мазейкіна (м. Каунас, Литва).

П'ятниця, 7 Листопад, 2014 - 10:30
П'ятниця, 7 Листопад, 2014 - 13:30
Бібліотека СНУ імені Лесі Українки (вул. Винниченка, 30а).
Дата: Квітень 21, 2018Час: 04:35:03Онлайн: 0