Головна / Усі події / «Українська повстанська армія в історії та практиці українського державотворення (до 75-річчя створення Української повстанської армії)»

13 жовтня 2017 р. о 12.00 на базі факультету історії, політології та національної безпеки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбудеться круглий стіл на тему «Українська повстанська армія в історії та практиці українського державотворення (до 75-річчя створення Української повстанської армії)».

Основні доповідачі:

1.Ленартович О. Ю.,  д.і.н., проф. "Формування бойових підрозділів українських націоналістів та УПА на Волині (1942–1943 рр.)".

2.Кучерепа М. М.,  к.і.н., проф. "ОУН і УПА та польське питання".

3.Каліщук О. М., д.і.н., проф.  "УПА в історичній пам’яті українців".

4.Кінд-Войтюк Н. В., к.і.н., доц.  "Роман Шухевич – головнокомандувач УПА".

5.Д’яченко А. В., аспірант кафедри нової та новітньої історії України "Український Легіон Самооборони в роки німецько-радянської війни".

П'ятниця, 13 Жовтень, 2017 - 12:00
П'ятниця, 13 Жовтень, 2017 - 15:00
читальний зал, навчальний корпус D СНУ ім. Лесі Українки (вул. Шопена, 24).
Дата: Жовтень 20, 2017Час: 01:03:19Онлайн: 0