Головна / Усі події / Тоні Палмер виступить перед студентами з публічною лекцією

Тоні Палмер виступить перед студентами з публічною лекцією

12 грудня 2016 р. о 8.30 в актовій залі центру культури і дозвілля університету відбудеться публічна лекція почесного професора СНУ імені Лесі Українки, відомого британського режисера і мистецтвознавця Тоні Палмера на тему: «Англійська мова як поезія кохання» ("The English Language as Love Poetry").

Британський режисер відвідає Східноєвропейський національний університет на запрошення ректора Ігоря Коцана та кафедри прикладної лінгвістики.

У своїй лекції Тоні Палмер торкнеться питань формування сучасного варіанту англійської мови, літературних тенденцій англомовної поезії загалом та любовної лірики зокрема.

Для кращого сприйняття лекційного матеріалу режисер рекомендує наступний перелік літератури:

Birthday Letters by Ted Hughes

The Four Quartets by T. S. Eliot

Selected Poems by W. B. Yeats

Shakespeare's Sonnets.

Лекцію організовують кафедри прикладної лінгвістики та англійської філології СНУ імені Лесі Українки.

Запрошуємо студентів, знавців англійської мови та літератури, а також усіх охочих відвідати цю неординарну філологічну імпрезу.

Понеділок, 12 Грудень, 2016 - 08:30
Понеділок, 12 Грудень, 2016 - 11:00
актова зала центру культури і дозвілля СНУ імені Лесі Українки (навчальний корпус В, вул. Винниченка, 30).
Дата: Квітень 23, 2018Час: 10:26:43Онлайн: 1