Головна / Усі події / Студентський театр «Discipulus ludens» презентує заходи до дня народження Лесі Українки

25 лютого, у день народження Лесі Українки, о 15.00 у фойє 2 поверху (коворкінг-центр факультету філології та журналістики) відбудеться презентація митецької програми студентського театру «Discipulus ludens».

У програмі:

ПОЕТИЧНИЙ ТЕАТР

v «Скрізь плач, і стогін, і ридання…» (Марія Пазюк).

v «Ось уночі пробудились думки…» (Катерина Клепець).

v «Безсонна ніч» (Анна Єлізар’єва).

v Лірична композиція від Анни Світач: «Хотіла б я піснею стати», «Давня весна», «Contra spem spero!»

v Музичні варіації: «Сі» (Катерина Миронюк та Ніна Радчук).

МОНОЛОГІЧНИЙ ТЕАТР

v  «Твої листи завжди пахнуть зів’ялими трояндами…». Виконує Олена Букай.

ДІАЛОГІЧНИЙ ТЕАТР

v Імпровізація на матеріалі листування Лесі Українки та Сергія Мержинського. Виконують Інна Кошулинська та Віктор Рибарчук.

v «Одержима» Лесі Українки у виконанні Євгенії Сухорукової та Владислава Короля.

v «Ізольда Білорука» у виконанні студентів 22-Укр групи Тетяни Бокотюк, Іванни Власюк, Ірини Власюк, Владислава Короля, Дарини Шавали.

Субота, 25 Лютий, 2017 - 15:00
Субота, 25 Лютий, 2017 - 18:00
факультет філології та журналістики (вул. Винниченка, 30-а, навчально-бібліотечний корпус Н).
Дата: Квітень 20, 2018Час: 06:52:04Онлайн: 0