Головна / Усі події / Студенти поділяться досвідом участі у стипендійних програмах

Студенти поділяться досвідом участі у стипендійних програмах

Лектор Німецької служби академічних обмінів (DAAD) у Луцьку Андре Бьом запрошує студентів та викладачів університету до участі в круглому столі на тему «Навчання та життя за кордоном». Захід відбудеться 25 жовтня о 16.30. Мова спілкування – українська.

Під час засідання колишні студенти-стипендіати, які певний час навчалися за кордоном, розкажуть про свій досвід, враження від навчання та з радістю поспілкуються з учасниками заходу. Ви зможете отримати інформацію «з перших уст», яка буде корисною для вашого розвитку та допоможе краще себе реалізувати.

Вівторок, 25 Жовтень, 2016 - 16:30
Вівторок, 25 Жовтень, 2016 - 17:30
головний корпус СНУ імені Лесі Українки (просп. Волі, 13, ауд. 411 (поруч із кафедрою німецької філології)).
Дата: Квітень 23, 2018Час: 10:37:44Онлайн: 1