Головна / Усі події / Школа з обчислювальної біології та нейроінформатики

Школа з обчислювальної біології та нейроінформатики

З 16 по 21 травня 2016 року на базі практик табору «Гарт» Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (с. Світязь Шацького району) відбудеться Школа з обчислювальної біології та нейроінформатики.

Мета школи – поширення знань про обчислювальні методи в біології серед студентів, випускників вишів, аспірантів та викладачів. Матеріали нашої школи в основному орієнтовані на мову програмування R, її використання для наукового програмування та обробки даних і на сучасні підходи в галузі обчислювальної біології.

Процес навчання триватиме у три сесії на день (теоретична, практична та лекція). Відвідування сесій – вільне.

Теми, які будуть розглянуті під час роботи школи: основи програмування та обробки біологічної інформації на R, застосування теорії інформації, марківських моделей, випадкових блукань, теорії ігор у біологічних і нейробіологічних дослідженнях. Значну увагу заплановано приділити прийомам візуального представлення результатів. Означені теми є попередніми, тому окремі з них можуть бути змінені до початку заходу. Остаточний перелік тем та програма школи будуть представлені на сайті після 20 квітня 2016 року.

Офіційна мова школи – англійська.

Реєстрація учасників здійснюється онлайн на сайті школи: http://lutskeeg.wix.com/cbns16

Біологічний факультет

Понеділок, 16 Травень, 2016 - 09:00