Головна / Усі події / Сертифікатні курси з питань публічних закупівель

Сертифікатні курси з питань публічних закупівель

У навчально-науковому центрі післядипломної освіти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки завершується черговий набір слухачів на сертифікатні курси з питань публічних закупівель.

Перший випуск слухачів сертифікатного курсу «Підвищення професійної компетентності спеціалістів із питань організації та здійснення публічних закупівель» на базі ННЦПО СНУ імені Лесі Українки відбувся 7 квітня 2017 року.

Навчання слухачів забезпечували: старший викладач кафедри цивільно-правових дисциплін університету Лариса Шевчук («Правове регулювання публічних закупівель», «Організація та планування публічних закупівель»); голова правління Громадської організації «Центр адвокації соціальних, наукових і ділових ініціатив», представник команди «Prozorro» у Волинській області Олена Слабик («Порядок здійснення процедур публічних закупівель») та головний спеціаліст ГУ ДКСУ у Волинській області Іван Присяжний («Договори у сфері публічних закупівель»).

Поєднання теорії, закону і низки практичних питань у сфері організації та здійснення публічних закупівель дозволило слухачам удосконалити професійні навички застосування законодавства з питань закупівель, ознайомитися з функціоналом та архітектурою електронної системи закупівель, набути відповідного досвіду зі складання документації у цій сфері. Жваві обговорення й активні дискусії присутніх викликали розв’язання ситуаційних задач із практики роботи замовників та учасників процедур закупівель.

У день випуску слухачі курсу висловили сподівання на подальшу співпрацю з університетом та виявили бажання брати участь і в інших тематичних заходах з актуальних питань організації та здійснення публічних закупівель.

На курси запрошуємо: представників органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій; представників громадських організацій і громадських активістів; студентів та всіх зацікавлених в одержанні необхідних знань і навичок із питань організації та здійснення публічних закупівель.

Контактні особи:

Мудрак Світлана Миколаївна, керівник сертифікатного курсу;

Урлюк Валерій Станіславович, координатор навчально-консультаційного центру ГО «Центр АСНДІ», тел.: (0332) 713089, 718139,  (067) 332-34-24; prozorro@eenu.edu.ua

Четвер, 20 Квітень, 2017 - 16:45
Понеділок, 1 Травень, 2017 - 18:00
Навчально-науковий центр післядипломної освіти (просп. Молоді, 8А).
Дата: Вересень 26, 2017Час: 09:14:03Онлайн: 0