Головна / Усі події / Семінар з упровадження новітніх освітніх та екзаменаційних технологій з вивчення англійської мови

12 травня о 15.00 год Міжнародний освітньо-методичний центр «Dinternal-Book» та факультет іноземної філології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки запрошують відвідати семінар з упровадження новітніх освітніх та екзаменаційних технологій, а також розширення міжнародного співробітництва.

Кваліфіковані методисти «Dinternal-Book» (Україна, Велика Британія) проведуть семінари та тренінги з викладацьким складом університету й усіма охочими інтенсивно вивчати англійську мову.

Семінар «Getting ahead with PTE General» стосуватиметься особливостей та переваг міжнародних іспитів Pearson Tests of English, а також надаватимуться практичні поради щодо успішного проходження екзаменів.

Майкл Хадсон на основі міжнародного досвіду розповість, як Pearson Tests of English допомагають досягти успіхів у навчанні та професійному зростанні.

П'ятниця, 12 Травень, 2017 - 15:00
П'ятниця, 12 Травень, 2017 - 16:30
конференц-зала головного корпусу СНУ імені Лесі Українки (просп. Волі, 13).
Дата: Квітень 22, 2018Час: 11:42:57Онлайн: 0