Головна / Усі події / Семінар «Розвиток Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки в контексті реформ вищої освіти в Україні»

У середу, 16 травня, о 15.00 в актовій залі головного корпусу розпочнеться університетський семінар «Розвиток Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки в контексті реформ вищої освіти в Україні».

Захід відбудеться за участю проректорів, завідувачів кафедр і керівників інших структурних підрозділів вишу. Модеруватиме засідання ректор Ігор Коцан.

На порядку денному заплановано обговорити сучасні світові тенденції розвитку вищої освіти, діяльність кафедр СНУ імені Лесі Українки у контексті реформування вищої освіти (згідно із ЗУ «Про освіту», ЗУ «Про вищу освіту», ЗУ «Про наукову і науково-технічну діяльність») і перспективи входження університету в європейський освітній простір, особливості вступної кампанії, вартість освітніх послуг та виконання фінансового плану університету у 2018 році.

Середа, 16 Травень, 2018 - 15:00
Середа, 16 Травень, 2018 - 17:00
актова зала головного корпусу СНУ імені Лесі Українки (навчальний корпус А, просп. Волі, 13).
Дата: Травень 26, 2018Час: 10:25:08Онлайн: 0