Головна / Усі події / «Релаксаційні, нелінійні, акустооптичні процеси і матеріали» РНАОПМ-2018

«Релаксаційні, нелінійні, акустооптичні процеси і матеріали» РНАОПМ-2018

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас узяти участь у об’єднаному

науковому заході

IX Міжнародній науковій конференції «Релаксаційно, нелінійно, акустооптичні процеси і матеріали»

(РНАОПМ-2018)

та

І Волинсько-Поморській міждисциплінарній літній школі «Мистецтво та наука»

(ВПМЛШ-2018)

Місце проведення:

Конференція буде проводитись на базі практик «Гарт» СНУ імені Лесі Українки

Волинська область, Шацький район, с. Світязь, База практик табору «Гарт»

Об’єднаний міжнародний програмний комітет: І. Кітик, співголова, Польща; П. Трохимчук, співголова, Україна; Д. Шваліковський, вчений секретар, Україна; А. Андрущак, Україна; І. Баклан, Україна; І. Барчій, Україна, М. Ваків, Україна; Є. Воропай, Білорусь; Г. Н. Гріма, Мальта; В. Головацький, Україна; Гускос, Польща; І. Канатчіков, Великобританія; С. Костюкевич, Україна; Г. Кулак, Білорусь; О. Кушнір, Україна; О. Макаренко, Україна; П. Пападопулос, Греція; Я. Роговський, Польща; В. Макін, Росія; М. Маковійчук, Росія; С. Мудрий, Україна, Л. Піскач, Україна; М. Пясецький, Польща; Я. Романюк, Швейцарія; Я. Рибіцкі, Польща; А. Свідзинський, США; А. Свідзинський, Україна; А. Федорчук, Україна; П. Фочук, Україна; В. Шуть, Білорусь; В. Юревіч, Білорусь; В. Юхимчук, Україна;  Ю. Яремко, Україна.

Обєднаний організаційний комітет: Г.  Мирончук, співголова, Україна; О. Парасюк, співголова, Україна; С. Федосов, співголова, Україна; О. Замуруєва, вчений секретар, Україна; Ш.. Вінчевський, Польща; А. Гускос, Польща; П. Трохимчук, Україна; А. Кевшин, Україна; А.Махновець, Україна; О. Новосад, Україна; І. Олексеюк, Україна; О. Пастух, Україна; Я. Рибіцкі, Польща; В. Сахнюк, Україна; А. Третяк, Україна; С. Турчук, Україна; .Д. Шваліковський, Україна; П. Шигорін, Україна; А. Шутовський, Україна.

Контакти:

П. П. Трохимчук, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, кафедра теоретичної та математичної фізики,

43025, Україна, м.Луцьк, пр.Волі 13

ПЕРШЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Об’єднаний науковий захід

IX Міжнародна наукова конференція

«Релаксаційні, нелінійні, акустооптичні процеси і матеріали»

(РНАОПМ-2018)

та

І Волинсько-Поморській міждисциплінарній літній школі «Мистецтво та наука»

(ВПМЛШ’2018)

1-5 червня

Луцьк, 2018

Заявка

на участь у  відповідному науковому заході, який відбудеться 1 – 5 червня 2018 року

Назва заходу, номер секції  та форма участі, усна чи заочна

РНАОПМ/ ВПМЛШ

Прізвище автора

Науковий ступінь та вчене звання

Місце роботи

Назва доповіді

Тип доповіді: усна чи стендова

Всі пункти заявки обов’язкові для заповнення!

Тематичні напрями роботи конференції:

РНАОПМ’2018

Секція 1. Релаксаційно-оптичні явища та процеси.

Секція 2. Нелінійно- та акустооптичні процеси.

Секція 3. Нові матеріали для оптоелектроніки.

Секція 4. Застосування релаксаційно- та неліні-йнооптичних процесів в технології, промисловості та освіті.

Секція 5. Сучасні проблеми теоретичної та математичної фізики.

Секція 6. Комп’ютерні науки та їх застосування в фізиці.

ВПМЛШ’2018

Секція 1. Мистецтво, цивілізації та технології;

Секція 2. Сучасний інженерний дизайн;

Секція 3. Мистецтво та комп’ютинг.

Календар конференції:

15.04.2018 – кінцевий термін подання матеріалів

15.04.2018 – кінцевий термін оплати публіка-ційного внеску

01.05.2018 – II інформаційне повідомлення

01.06.2018 – реєстрація учасників конференції

Матеріали, заявка, а також копія квитанції про оплату публікаційного внеску мають бути надіслані до оргкомітету на адресу електронної пошти: rnaopm2018@ukr.net

Надіслані Вами матеріали вважаються прийнятими за умови отримання від оргкомітету конференції підтвердження на Ваш e-mail.

Публікаційний внесок

Для опублікування тез Ваших доповідей необхідно на вказаний нижче рахунок до 15 квітня 2018 року оплатити публікаційний внесок 100 грн за одні тези.

Організаційний внесок

Організаційний внесок для учасників з України складає 600 грн; для аспірантів і студентів – 300 грн.

Організаційний внесок включає: екскурсію по м.Луцьк, проїзд Луцьк – Гарт, кава брейк. Організаційний внесок можна оплатити одночасно із публікаційним або під час реєстрації.

Реквізити для перерахування організаційного внеску

Приватбанк

Номер рахунку 29244825509100

Номер картки 5168757344232477

ЄДРПОУ 14360570

ЗАМУРУЄВА ОКСАНА ВАЛЕРІЇВНА

Робочі мови конференції – англійська, українська, польська, російська.

Вимоги до оформлення тез

Текст публікації (до двох повних сторінок формату А4) повинен бути виконаний в текстовому редакторі Microsoft Office Wоrd (.doc або .docx) та відредагований:

НАЗВА ТЕЗ (вирівнювання по центру, великі літери, напівжирний шрифт, кегль 14);

наступний рядок – прізвище, ім’я та по батькові автора (вирівнювання по центру, напівжирний шрифт, кегль 12);

наступний рядок – місце роботи (навчання), e-mail (вирівнювання по центру, нормальний шрифт, кегль 10);

через рядок – основний текст (вирівнювання по ширині, нормальний шрифт, кегль 12, інтервал 1 без перенесень).

через один рядок після основного тексту Список літератури (вирівнювання по ширині, у порядку посилань, кегль 9).

Параметри сторінки: поле зліва –3 см, інші поля –2 см.

Абзацний відступ –0,75 см.

П'ятниця, 1 Червень, 2018 - 09:00
Вівторок, 5 Червень, 2018 - 18:00
олинська область, Шацький район, с. Світязь, База практик табору «Гарт»
Дата: Червень 22, 2018Час: 12:08:00Онлайн: 1