Головна / Усі події / Публічна лекція Андрія Круглашова

Публічна лекція Андрія Круглашова

8 вересня на історичному факультеті відбудеться публічна лекція «Чому ми повинні вибирати ЧЕСНО?» для студентів спеціальності «Політологія» та всіх охочих.

Лектором виступить Андрій Круглашов – кандидат політичних наук, магістр психології та політології, координатор Громадського руху «Чесно». Він досліджував можливості обмеження та протидії маніпулюванню під час виборчих кампаній. Упродовж 10 років консультував чимало кандидатів та партій у США (Президентські вибори – 2012, польові штаби Обами у Флориді та Пн. Кароліні); Канаді (2011, New Democratic Party, Alberta). Стажувався у кампаніях Нікколо М (Москва) та Арістотель (США). Спікер Міжнародної асоціації політичних консультантів (IAPC) та Європейської асоціації політичних консультантів (ЕAPC). Суддя конкурсу Pollie за кращі практики у виборчих кампаніях від Американської асоціації політичних консультантів (AAPC).

Вівторок, 8 Вересень, 2015 - 12:00
Вівторок, 8 Вересень, 2015 - 14:00
Корпус історичного факультету СНУ імені Лесі Українки (вул. Шопена, 24), ауд. 209.
Дата: Квітень 21, 2018Час: 08:08:15Онлайн: 0