Головна / Усі події / Презентація III Чемпіонату з вирішення бізнес-кейсів Smart Challenge

Презентація III Чемпіонату з вирішення бізнес-кейсів Smart Challenge

До участі в змаганнях запрошуємо амбітних, сміливих студентів, які нестандартно мислять і готові починати будувати кар’єру та наполегливо працювати для реалізації власних професійних цілей.

Презентація проекту відбудеться 26 вересня о 13.00 в актовій залі головного корпусу СНУ імені Лесі Українки. До участі запрошуємо студентів 3–6 курсів. На зустрічі Ви дізнаєтеся про формат, умови участі в чемпіонаті та можливості, які отримають учасники проекту. Також Ви познайомитесь із кращими управлінцями українських компаній, які підтримують Smart Challenge, та поспілкуєтеся з ними про реалії сучасного бізнес-середовища, про те, які ж компетенції потрібно виховувати в собі, щоб мати шанс працювати й рости в командах топ-компаній України.

Цього сезону чемпіонат підтримують провідні українські компанії: ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ», Nestle, Verallia Ukraine, ТОВ «Тигрес», ПАТ «Дікергофф Цемент Україна» та ГК «Реноме».

Нагадаємо, Smart Challenge – змагання, спрямоване на виявлення і розвиток управлінських талантів через вирішення бізнес-кейсів (певних економічних, соціальних чи бізнес-ситуацій у компанії, які потребують вивчення, визначення проблеми та формування аргументованого рішення). Переможці та найактивніші учасники отримають можливість пройти практику, стажування чи корпоративне навчання в командах компаній-партнерів, будуть запрошені на співбесіди та матимуть шанс працевлаштуватися в провідних українських компаніях.

Для участі у презентації зареєструйтесь, будь ласка, за лінком: http://bit.ly/sc-3-lutsk-snu

Фінал змагання відбудеться 30 вересня.

Більше новин дізнавайтесь на сторінці проекту Smart Challenge у соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/smartchallenge.com.ua/

Вівторок, 26 Вересень, 2017 - 13:00
Вівторок, 26 Вересень, 2017 - 15:00
актова зала головного корпусу СНУ імені Лесі Українки (навчальний корпус А, просп. Волі, 13).
Дата: Квітень 21, 2018Час: 10:23:26Онлайн: 0