Головна / Усі події / Польські науковці ділитимуться досвідом побудови правової держави

Польські науковці ділитимуться досвідом побудови правової держави

23 листопада 2015 р. у бібліотеці СНУ імені Лесі Українки відбудеться конференція, присвячена розбудові демократичної, правової держави – «Суспільно-економічні підстави самоврядування».

Мета заходу – підтримка процесу розбудови демократичної України, вивчення досвіду польської трансформації. До участі запрошені знанні польські практики й реформатори, зокрема професори Єжи Стемпєнь, Моніка Платек, Єжи Відацкі, Ян Круль.

Науковий захід відбуватиметься під патронатом Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку, також партнером конференції є Луцька міська рада. Організатори дійства: Товариство «4 Червня», Відкритий університет реформ та факультет міжнародних відносин Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Програма

23 листопада, понеділок о 9.00

Суспільно-економічні підстави самоврядування

Професор Єжи Стемпєнь: Європейська хартія територіального самоврядування

Ян Круль: Територіальне самоврядування фундаментом демократії і розвитку країни

Єжи Мужин:  Самоврядність на тлі змін державного правління на прикладі ґміни Бодзехув

Майя Вінярська-Чайковська:  Солтис як лідер місцевої спільноти

Кшиштоф Виховалек: Доступ до публічної інформації як гарантія громадського контролю влади

Просимо підтвердити участь у конференціях до 20 листопада 2015 р. за тел.: +380 50 438 2046

Понеділок, 23 Листопад, 2015 - 09:00
Вівторок, 24 Листопад, 2015 - 10:00
бібліотека Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (Луцьк, вул. Винниченка 30A).
Дата: Квітень 20, 2018Час: 07:54:32Онлайн: 0