Головна / Усі події / Оголошено набір на XXІ сесію EU Study Days in Ukraine (Єврошколи)

Оголошено набір на XXІ сесію EU Study Days in Ukraine (Єврошколи)

13–16 липня 2017 року в м. Запоріжжя відбудеться ХХІ сесія Єврошколи. Участь у Єврошколі (EU Study Days) безкоштовна! Для відібраних студентів з інших міст організатори оплачують проїзд, проживання та харчування.

Кінцевий термін подання документів – 23 червня.

EU Study Days in Ukraine – це спільний проект Представництва Європейського Союзу в Україні й Українського освітнього центру реформ.

На сьогодні було проведено 19 сесій у різних містах України, де висвітлювали такі питання, як історія європейської інтеграції, дослідження цінностей у світі та Європі, освітні можливості, специфіка права ЄС, зона вільної торгівлі, енергетичні аспекти стосунків ЄС-Україна, громадський моніторинг євроінтеграційних реформ, менеджмент державних фінансів, європейський контроль за ним та багато іншого.

Більше інформації можна отримати на сайті eustudydays.com або ж у відділі міжнародних зв’язків Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (просп. Волі 13, каб. 119).

Відділ міжнародних зв’язків

Понеділок, 19 Червень, 2017 - 09:00