Головна / Усі події / Науково-практична конференція про реформування правової системи

Науково-практична конференція про реформування правової системи

24–25 червня 2016 року юридичний факультет Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки проводить ХІIІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні питання реформування правової системи». Співорганізатор заходу – Вища школа гандльова в Радомі (Республіка Польща).

Робота конференції триватиме за такими тематичними напрямами:

• Теорія та історія держави і права; філософія та соціологія права.
  • Конституційне, адміністративне право та процес, фінансове право; міжнародне право, право Європейського Союзу; право судових та правоохоронних органів.
  • Цивільне, господарське право та процес; сімейне право.
  • Трудове право та право соціального забезпечення; екологічне, земельне, аграрне право.
  • Кримінальне право та процес, кримінально-виконавче право, криміналістика, кримінологія.

Юридичний факультет

П'ятниця, 24 Червень, 2016 - 09:00