Головна / Усі події / Науково-практична конференція «Європейський досвід захисту інформаційного простору»

5 травня 2017 року у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбудеться науково-практична інтернет-конференція «Європейський досвід захисту інформаційного простору».

Матеріали конференції будуть розміщені на офіційному сайті СНУ імені Лесі Українки та опубліковані в науковому виданні «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Статті потрібно подавати в електронному вигляді на e-mail: karpchuknata@gmail.com.

Докладніше в інформаційному листі.

Запрошуємо студентів, аспірантів, науковців, журналістів, громадських діячів узяти участь у роботі конференції!

П'ятниця, 5 Травень, 2017 - 09:00
П'ятниця, 5 Травень, 2017 - 18:00
Факультет міжнародних відносин (навчальний корпус G, вул. Винниченка, 28).
Дата: Липень 21, 2017Час: 03:47:54Онлайн: 0