Головна / Усі події / Молодіжний євроатлантичний безпековий форум

Молодіжний євроатлантичний безпековий форум

13 листопада 2017 р. о 9.30 на базі СНУ імені Лесі Українки відбудетьсявідкриття Молодіжного євроатлантичного безпекового форуму для студентів із Волинського, Львівського і Рівненського регіонів.

Організатори форуму – Посольство Литви в Україні, яке наразі виконує функції контактного Посольства НАТО в Україні та Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки.

З вітальними словами перед аудиторією виступатимуть Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт та ректор СНУ імені Лесі Українки Ігор Коцан.

У роботі Форуму, який триватиме два дні, візьмуть участь представники країн-членів Альянсу, посольств і дипломатичних місій в Україні, експерти з питань безпеки, зокрема, голова представництва НАТО в Україні Александер Вінніков, колишній міністр закордонних справ Литовської Республіки (2006-2008) і колишній Посол Литовської Республіки в Україні Пятрас Вайтєкунас; колишній міністр закордонних справ України (2007-2009) Володимир Огризко, директор Департаменту євроатлантичної співпраці Міністерства оборони краю Литовської Республіки Саулюс Гасюнас, аташе з питань оборони Канади в Україні Браян Ірвін та інші.

Форум присвячений питанням євроатлантичної безпеки i 20-річчю стратегічного партнерства Україна – НАТО. Студенти візьмуть участь в інтерактивних дискусіях щодо зміни середовища глобальної безпеки, нових викликів безпеці, зокрема гібридним викликам. Будуть обговорені питання сучасної ролі НАТО, безпекової політики України та відносин НАТО – Україна. Молодь матиме змогу взяти участь у симуляції роботи Північноатлантичної ради та Комісії Україна – НАТО, де студенти ознайомляться з процесом прийняття рішень у НАТО.

Запрошуємо представників ЗМІ до участі у відкритті Форуму. Після вітальних слів високопосадовці поспілкуються з журналістами.

Акредитація ЗМІ до 16.00 год. 10.11.2017 р. за тел.: (0332)72-35-89.

Понеділок, 13 Листопад, 2017 - 09:30
Вівторок, 14 Листопад, 2017 - 09:30
бібліотека СНУ імені Лесі Українки (вул. Винниченка, 30а).
Дата: Квітень 22, 2018Час: 11:44:07Онлайн: 0