Головна / Усі події / Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія» запрошує

Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія» запрошує

13–17 січня 2016 р. за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні у м. Вільнюсі (Литовська Республіка) відбудеться Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія».
Організатори фестивалю – Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця», Всеукраїнська благодійна асоціація «Рівний – рівному», Литовська громадська організація «Від серця до серця».
Фестиваль має на меті виявити та підтримати обдарованих дітей і молодь; сприяти дружнім зв’язкам та зміцненню взаємодії між дітьми та молоддю з різних регіонів України, зарубіжних країн, популяризувати здоровий спосіб життя серед дітей та молоді на міжнародному рівні.
Номінації фестивалю: вокал, хореографія, інструментальний жанр, образотворче, декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво, театральний жанр (драматичний, музичний), конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій «Молодь обирає здоров’я».
Запрошуємо творчі колективи, учнівську та студентську молодь.
Творчим колективам необхідно до 11 грудня 2015 р. направити заявку на участь до оргкомітету фестивалю на електронну адресу: info@sds.in.ua з приміткою «Фестиваль “Литовська феєрія”». Можлива участь одразу в декількох номінаціях.
За додатковою інформацією про вимоги та деталі участі звертайтеся до організаційного комітету фестивалю за телефонами: (044) 453 73 43,
(067) 407 77 98, (050) З30 40 92, (093) 273 11 26.

Організатори

Середа, 13 Січень, 2016 - 10:00