Головна / Усі події / Міжнародна науково-практична конференція «Українсько-польське партнерство: сьогодення та перспективи»

26–27 червня 2017 року у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКЕ ПАРТНЕРСТВО: СЬОГОДЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ».

Організатори конференції:

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки,

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника,

Варшавський університет,

Люблінський католицький університет Іоанна Павла ІІ,

Українсько-польський форум партнерства.

Захід відбудеться за сприяння Міністерства закордонних справ України та Міністерства закордонних справ Польщі.

ОСНОВНІ ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ:

1. Україна та Польща в контексті європейської інтеграції та глобалізації;

2. актуальні питання українсько-польського економічного співробітництва та партнерства;

3. соціально-гуманітарний вимір українсько-польських відносин;

4. міжрегіональне і транскордонне українсько-польське співробітництво;

5. українсько-польське співробітництво між локальними громадами та інституціями.

Для участі в конференції необхідно до 10 червня 2017 року зареєструватися на сторінці реєстрації, а для публікації матеріалів на електронну скриньку Voznyuk.Yevheniya@eenu.edu.ua (або vozniukjane.vippo@gmail.com) надіслати тези доповіді та (або) статтю.

Матеріали конференції будуть видані окремим збірником, а статті – опубліковані в науковому виданні «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Докладніше – в інформаційному листі.

Запрошуємо науковців, практиків, аспірантів, журналістів, громадських діячів узяти участь у роботі конференції!

Понеділок, 26 Червень, 2017 - 09:00
Вівторок, 27 Червень, 2017 - 18:00
база практик табору «Гарт» СНУ імені Лесі Українки (с. Світязь Волинської області).
Дата: Листопад 23, 2017Час: 12:47:20Онлайн: 0