Головна / Усі події / Міжнародна науково-практична конференція «Територіальний розвиток і регіональна політика: сучасний стан та орієнтири подальших реформ»

9–11 червня 2016 р. на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Територіальний розвиток і регіональна політика: сучасний стан та орієнтири подальших реформ».

Організатори конференції – Національна академія наук України, Відділення економіки ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України», Західний науковий центр НАН України, Міністерство освіти і науки України, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Науково-дослідний інститут регіоналістики Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Науково-навчальний комплекс «Економосвіта», Волинська обласна державна адміністрація, Жешувський університет (м. Жешув, Польща), Державна вища технічно-економічна школа (м. Ярослав, Польща).

Конференція працюватиме за такими напрямами:

–   регіональна політика в умовах децентралізації влади: нові виклики і завдання;

–     адміністративно-територіальна реформа: перші результати і напрями наступних трансформацій;

–     розвиток транскордонного співробітництва в умовах реалізації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Серед учасників наукового форуму – провідні вітчизняні та зарубіжні науковці.

Четвер, 9 Червень, 2016 - 09:00
Субота, 11 Червень, 2016 - 18:00
база практик табору «Гарт» СНУ імені Лесі Українки (с. Світязь Волинської області).
Дата: Квітень 20, 2018Час: 07:57:28Онлайн: 0