Головна / Усі події / Меморіальний музей Голокосту США оголошує про проведення семінару для студентів і аспірантів

Центр наукових досліджень Голокосту імені Джека, Джозефа і Мортона Манделя Меморіального музею Голокосту Сполучених Штатів Америки організовує міжнародний семінар для студентів (бакалаврів, магістрів) та аспірантів першого року навчання, під час якого обговорюватимуться різні теми, пов’язані з єврейським життям та історією Голокосту на території колишнього Радянського Союзу.

Семінар відбудеться в Меморіальному музеї Голокосту 8–12 січня 2018 р. (м. Вашингтон, Дистрикт Колумбія, США).

Організатори покриють транспортні витрати та проживання учасникам семінару.

Робоча мова програми – англійська.

Термін подання заявок на участь у міжнародному семінарі – 15 вересня 2017 р.

Більше інформації можна дізнатись у відділі міжнародних зв’язків Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (просп. Волі 13, каб. 119).

Відділ міжнародних зв’язків

Вівторок, 20 Червень, 2017 - 15:00