Головна / Усі події / Круглий стіл «Прес-служби: між релігією і соціумом»

Круглий стіл «Прес-служби: між релігією і соціумом»

17 грудня 2015 р. о 12.00 в інституті філології та журналістики відбудеться круглий стіл «Прес-служби: між релігією і соціумом», організований кафедрою соціальних комунікацій.
Нерідко прес-служби асоціюють винятково з органами державної влади, місцевого самоврядування чи бізнес-структурами. А от чи ви знаєте, чим зайняті прес-служби, наприклад, релігійних організацій? Прийнято думати, що агітацією, рекламою, самопіаром... Так це чи ні – приходьте і дізнавайтеся від наших експертів! Модеруватиме зустріч Оксана Теребус (кафедра соціальних комунікацій).
P.S. Будемо говорити лише про виконання професійних (sic!) обов’язків з інформування населення, завдання, форми й методи роботи прес-секретарів. Не говоритимемо про особисті релігійні переконання і вподобання – для цього існують інші інституції.

Четвер, 17 Грудень, 2015 - 12:00
Четвер, 17 Грудень, 2015 - 13:15
інститут філології та журналістики, ауд. 101 (вул. Винниченка. 30а).
Дата: Квітень 21, 2018Час: 04:33:09Онлайн: 0