Головна / Усі події / Інтернет-конференція з питань інформаційно-комунікаційного забезпечення органів місцевої влади та самоврядування

20 травня 2016 року у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбудеться науково-практична інтернет-конференція «Імплементація в Україні європейського досвіду інформаційно-комунікаційного забезпечення органів місцевої влади та самоврядування». Організатор – кафедра міжнародної інформації факультету міжнародних відносин.

До участі в конференції запрошуються студенти, викладачі, аспіранти та здобувачі ВНЗ України і зарубіжні дослідники, а також представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

Орієнтовна тематика конференції:

• Інформаційне забезпечення діяльності органів місцевої влади та самоврядування.

• Комунікаційна політика та зв’язки з громадськістю.

• Європейські публічні комунікації.

• Децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування.

• Електронне урядування, електронна участь, електронна демократія.

• Досвід країн ЄС у сфері інформаційно-комунікаційного забезпечення органів місцевої влади та самоврядування.

• Європейська інтеграція України.

• Різне.

Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА. За матеріалами буде сформовано електронний збірник.

П'ятниця, 20 Травень, 2016 - 09:00
П'ятниця, 20 Травень, 2016 - 18:00
Факультет міжнародних відносин (вул. Винниченка, 28).
Дата: Квітень 23, 2018Час: 10:38:02Онлайн: 1