Головна / Усі події / Євреї та українці: тисячоліття співіснування

Євреї та українці: тисячоліття співіснування

07 червня о 13.30 у читальній залі факультету історії, політології та національної безпеки СНУ імені Лесі Українки відбудеться презентація книги Павла-Роберта Маґочія та Йоханана Петровського-Штерна «Євреї та українці: тисячоліття співіснування» за участі одного з авторів – професора історії та політології Торонтського університету Павла-Роберта МАҐОЧІЯ.

Організатори заходу – Канадський благодійний фонд, Українсько-єврейська зустріч та СНУ імені Лесі Українки.

Видання підготовлене на замовлення недержавної організації «Українсько-єврейська зустріч» (UJE), яка разом з урядом Канади (Міністерством громадянства й імміграції) співфінансувала публікацію книги у рамках проекту «Взаємо-Дія: програма грантів і підтримки мультикультуралізму».

Четвер, 7 Червень, 2018 - 13:30
Четвер, 7 Червень, 2018 - 16:00
читальна зала факультету історії, політології та національної безпеки СНУ імені Лесі Українки (навчальний корпус D, вул. Шопена, 24).
Дата: Червень 20, 2018Час: 12:27:29Онлайн: 0