Головна / Усі події / І-й науково-практичний семінар: «Актуальні проблеми соціалізації особистості»

І-й науково-практичний семінар: «Актуальні проблеми соціалізації особистості»

14 травня 2014 року колективом кафедри загальної та соціальної психології СНУ імені Лесі Українки буде проведений І-й науково-практичний семінар «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СОЦІАЛІЗАЦІЇ ОСОБИСТОСТІ».
У роботі семінару планується проведення пленарного засідання за участю членів кафедри та практичних психологів міста Луцька, презентація збірника праць «Образ дитинства і система освіти» за результатами міжнародної співпраці «Україна-Польща в освітньому просторі».  До уваги учасників заходу будуть запропоновані майстер-класи за такою тематикою: «Когнітивно-поведінкові втручання при поведінкових розладах дітей та підлітків», «Конфлікт у міжособистісній взаємодії та шляхи їх подолання», «Практичні аспекти роботи зі стресами», «Тренінг самопізнання», «Індивідуальна ідентичність: імунітет проти змін».
По завершенню роботи І-го науково-практичного семінару його учасники зможуть отримати сертифікат та збірник друкованих наукових матеріалів.
Запрошуємо всіх охочих взяти участь в І-й науково-практичному семінарі «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СОЦІАЛІЗАЦІЇ ОСОБИСТОСТІ».

Середа, 14 Травень, 2014 - 13:00
Середа, 14 Травень, 2014 - 17:00
Факультет психології СНУ імені Лесі Українки (вул. Потапова, 9).
Дата: Квітень 20, 2018Час: 07:43:27Онлайн: 0