Головна / Усі події / І Науково-практичний семінар «APPLIED LINGUISTICS TODAY: COMPUTER-ASSISTED LANGUAGE TEACHING AND LEARNING»

Кафедра прикладної лінгвістики проводить 20 листопада 2015 року у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки І Науково-практичний семінар «APPLIED LINGUISTICS TODAY: COMPUTER-ASSISTED LANGUAGE TEACHING AND LEARNING».

Тематика семінару:

• Нові тенденції в англомовній лінгводидактиці;

• Машинний переклад;

• Нові інформаційні технології у вивченні іноземних мов;

• Викладання іноземної мови для дітей з особливими потребами;

• Дистанційні системи навчання;

• Корпусна лінгвістика;

• Бізнесова англійська, англійська мова для спеціальних потреб (ESP);

• Програми автоматичного генерування англійського мовлення;

• Сучасні напрями прикладної лінгвістики: криміналістична лінгвістика, експериментальна лінгвістика, політична лінгвістика, комп’ютерна лінгвістика, лінгвокібернетика.

Програма семінару:

9:30 – 10:00 – реєстрація учасників (корпус А (головний), ауд. 238);

10:00 – 1 пленарне засідання:

• Прикладна лінгвістика і методика навчання іноземної мови: основні вектори взаємодії (Біскуб І. П., доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри прикладної лінгвістики СНУ ім. Лесі Українки)

• Новітні системи машинного перекладу у вивченні іноземних мов (Засєкін С. В. кандидат філологічних наук, доцент кафедри прикладної лінгвістики СНУ ім. Лесі Українки);

12:00-13:00кава-брейк;

13:002 пленарне засідання:

• Преференції у підборі методики та підручників у навчанні англійської мови в залежності від вікових особливостей (Шешаберідзе О. К., Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1);

14:00-15:00круглий стіл  «Методика викладання іноземної мови: наука і технологія».

Контактна інформація: м. Луцьк, 43025, просп. Волі, 13, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, ауд. 239, кафедра прикладної лінгвістики, завідувач кафедри - доктор філологічних наук, професор Біскуб Ірина Павлівна.

Контактний телефон: (0332) 24-73-58 (кафедра прикладної лінгвістики).

П'ятниця, 20 Листопад, 2015 - 09:30
П'ятниця, 20 Листопад, 2015 - 14:00
кафедра прикладної лінгвістики СНУ імені Лесі Українки (просп. Волі,13).
Дата: Вересень 25, 2017Час: 09:46:56Онлайн: 0