Головна / Усі події / "Горизонт 2020" - Літня школа для молодих науковців

"Горизонт 2020" - Літня школа для молодих науковців

25-28 вересня 2017 року в Одесі у рамках проекту «RI-LINKS2UA: Посилення дослідницьких та інноваційних зв'язків України» відбудеться Літня школа для молодих науковців з підготовки проектних пропозицій за програмою «Горизонт 2020».

Проект RI-LINKS2UA запрошує молодих дослідників, які є громадянами України, взяти участь у Літній школі для підготовки пропозицій учасників програми «Горизонт 2020» та відповідальних досліджень та інновацій (RRI).

Літня школа RI-LINKS2UA представить учасників програми «Горизонт 2020», дозволить поглибити знання про основи написання пропозицій, пошук партнерів та викликів, юридичні та фінансові питання, а також відповідальний підхід до досліджень та інновацій.

Організатори повідомляють, що тренінги будуть проводитися під час основних інформаційних заходів та в паралельних робочих групах. Робочі групи зосередяться на конкретних темах, що стосуються наукових пріоритетів в Україні, серед яких «Ресурсні матеріали», «Біотехнологія», «Транспорт», «Наука для суспільства». Робоча мова заходу - англійська.

Для участі у Літній школі потрібно до 15 липня 2017 року заповнити анкету на сторінці організаторів. Результати відбору будуть оголошені до 5 серпня 2017 року.

Дізнатися більше https://ri-links2ua.eu/object/event/376

За інформацією МОН України