Головна / Усі події / Економічні дискусії на Світязі

Економічні дискусії на Світязі

8 червня на базі-практик спортивно-оздоровчого табору «Гарт», у рамках ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Територіальний розвиток і регіональна політика: сучасний стан та орієнтири подальших реформ», відбудеться засідання круглого столу «Роль науки і освіти в забезпеченні сталого розвитку держави та її регіонів».

Організатори наукових заходів: Державна установа «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України», Західний науковий центр НАН України та МОН України та Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки.

Серед доповідачів провідні науковці країни, представники влади та адміністрації Президента України.

Міжнародна конференція працюватиме за такими тематичними напрямами:

• реформа адміністративно-територіального устрою України та фінансова децентралізація: перші результати та уроки на перспективу;
  • сільські території: стан, потенціал, перспективи розвитку.

Середа, 7 Червень, 2017 - 15:00
П'ятниця, 9 Червень, 2017 - 18:00
база практик табору «Гарт» СНУ імені Лесі Українки (с. Світязь Волинської області).
Дата: Квітень 23, 2018Час: 10:11:11Онлайн: 1