Головна / Усі події / Церемонія вручення Міжнародної літературної нагороди ім. Ю. Лободовського

Церемонія вручення Міжнародної літературної нагороди ім. Ю. Лободовського

У п’ятницю, 29 травня 2015 р., в інституті філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки о 12:00 відбудеться урочиста церемонія вручення Міжнародної літературної нагороди ім. Ю. Лободовського відомим волинянам – письменникові, кандидату філологічних наук Василеві Слапчуку та перекладачці Олені Криштальській, а також доктору габілітованому, професору Університету ім. М. Кюрі-Склодовської в м. Любліні Феліксу Чижевському.

Участь у заходах братимуть представники Генерального Консульства Республіки Польща в м. Луцьку, а також делегація з Республіки Польща:

1. Сенк Ян, доктор, директор Люблінської філармонії, голова Фонду «Вілла Полонія».

2. Скочек Тадей, директор Варшавського Музею Незалежності.

3. Чижевский Фелікс, доктор габілітований, професор, Університет ім. М. Кюрі-Склодовської в м. Люблін.

4. Фрончек Збігнєв, голова Товариства польських письменників.

5. Пестка Войцех, письменник.

6. Олейнік Марек, доктор, Університет ім. М. Кюрі-Склодовської в м. Люблін.

7. Ястшембський Матеуш, доктор, Університет ім. М. Кюрі-Склодовської в м. Люблін.

8. Шумігай Агнєшка, доктор, Університет М. Кюрі-Склодовської в м. Люблін.

9. Ілона Василевська, перекладачка.

Запрошуємо представників ЗМІ й усіх зацікавлених.

П'ятниця, 29 Травень, 2015 - 12:00
П'ятниця, 29 Травень, 2015 - 13:00
Інститут філології та журналістики (вул. Винниченка, 30-а, ауд. 101).
Дата: Квітень 23, 2018Час: 10:38:56Онлайн: 0