Головна / Усі події / «Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк» запрошує вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні

19 лютого, в арт-галереї «Луцьк» (вул. Богдана Хмельницького, 1) відбудеться зустріч із представниками 35-ї сотні Самооборони Майдану «Волинська Січ». Початок заходу о 13-ій годині. Паралельно всі охочі зможуть ознайомитись із фотовиставкою Олександра Тимошенка «Розстріляний Майдан».

О 14-ій годині у приміщенні міського Палацу культури (вул. Богдана Хмельницького,1) відбудеться перегляд документального фільму «Зима у вогні».

Вхід вільний.

Організатори заходу: «Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк» та Палац культури міста Луцька.

Понеділок, 19 Лютий, 2018 - 13:00
Понеділок, 19 Лютий, 2018 - 16:00
Палац культури м. Луцька (вул. Богдана Хмельницького,1).
Дата: Червень 20, 2018Час: 08:59:22Онлайн: 0