Головна / Усі події / Академічні читання «Системна організація психофізіологічних та вегетативних функцій (медико-біологічні аспекти)»

8–11 червня в бібліотеці університету відбудуться академічні читання «Системна організація психофізіологічних та вегетативних функцій (медико-біологічні аспекти)», присвячені 90-річчю від дня народження доктора медичних наук, професора Гіттіка Леоніда Самійловича та 45-річчю кафедри фізіології людини і тварин СНУ імені Лесі Українки.

У рамках наукового заходу – урочиста академія, відкриття кабінету-музею імені Леоніда Гіттіка й інтернет-конференція (електронні версії матеріалів будуть представлені на сайті вишу 8 червня 2016 р.).

Серед учасників – провідні науковці країни та зарубіжжя, лікарі, колеги та друзі вченого.

Наукова програма академічних читань передбачає такі тематичні напрями:

-          сучасні проблеми нейрофізіології та психофізіології;

-          фізіологія вісцеральних систем людини;

-          структурно-функціональні особливості сенсорних та моторних функцій людини;

-          актуальні проблеми клінічної неврології;

-          біоетичні аспекти медичних та біологічних досліджень.

Середа, 8 Червень, 2016 - 09:30
Середа, 11 Травень, 2016 - 18:00
бібліотека СНУ імені Лесі Українки (вул. Винниченка, 30а).
Дата: Квітень 20, 2018Час: 07:45:34Онлайн: 0