Головна / Творчі колективи / Студентський Клуб сучасного бального танцю "СК - ДЕНС"

Студентський Клуб сучасного бального танцю "СК - ДЕНС"

ТАНЦЮЮТЬ ВСІ... У СНУ!!!

Значну роль у вихованні внутрішньої культури людини та формуванні її художніх смаків відіграє Бальний Танець. І чим раніше починається процесс залучення людини до занять бальною хореографією, тим культурнішою та інтелігентнішою вона стає в спілкуванні.
У 2006 році на прохання викладачів університету в Центрі культури та дозвілля була створена студія бального танцю для працівників ВНУ.
Кафедра хореографії Інституту мистецтв ВНУ імені Лесі Українки випускає, на жаль, невелику кількість хореографів. А вступають на цю спеціальність ті, хто з дитинства присвятив себе цьому мистецтву. Що ж робити тим, хто не мав можливості навчатися танцю з дитинства? А бажаючих з кожним роком все більшає, та й з виходом на телебаченні першої програми „Танці з зірками” потреба у навчанні молоді стрімко зросла. Тому, у 2007 році з ініціативи асистента кафедри хореографії Олександра Кашевського та за підтримки проректора з навчально-виховної роботи Констанкевич І.М. у Центрі культури та дозвілля Волинського національного університету імені Лесі Ураїнки було відкрито Студентський Клуб сучасного бального танцю «СК-ДЕНС». Тепер студенти не тільки кафедри хореографії, а й усіх факультетів мають можливість навчатися прекрасному мистецтву бальної хореографії.
Звіти факультетів, різні тематичні вечори, концерти ВНУ тепер не проходять без танцювальних номерів. Студенти Клубу виявилися старанними та наполегливими учнями і вже в грудні пара студії Клубу Глушко Ігор (економічний факультет) та Ціхоцька Вікторія (біологічний факультет) зайняла у Львові 1 місце у змаганнях серед студентів-початківців в категорії «Хобі». Вже в травні 2008 року ансамбль сучасного бального танцю «СК-ДЕНС» виступав на звітах факультетів, Центру культури і дозвілля. На святкуванні 15 річниці ВНУ імені Лесі Українки на сцені Драматичного театру танцював професорсько-викладацький склад «СК-ДЕНС», що призвело не аби-який фурор. Керівником викладацької студії є Ольга Гірчук (Шеремета).
Особливо плідним виявився минулий 2008-2009 навчальний рік. На рахунку Клубу призові місця на всеукраїнських та міжнародних конкурсах зі спортивного танцю. А саме: «Студентський листопад - 2008» (ВНУ), «Різдвяні зірочки» (НД «Просвіта»), «Весна Рівного - 2009», «Волинська весна - 2009», «Кубок Ковеля - 2009» та ін. Вперше в області не теренах ВНУ імені Лесі Українки пройшов Перший Віденський бал в нашій області, на якому вихованці «СК-ДЕНС» показали чудові знання та вміння в танцювальному мистецтві.
Головним танцмейстером Балу був художній керівник Студентського Клубу сучасного бального танцю Олександр Кашевський.
З 5 по 8 липня на мальовничому озері Світязь Волинський національний університет імені Лесі Українки вперше проводив Всеукраїнський студентський фестиваль української естрадної пісні «На хвилях Світязя». Студенти Клубу взяли активну участь в його організації.
Тепер Студентський Клуб сучасного бального танцю «СК-ДЕНС» є структурним підрозділом Центру культури і дозвілля Волинського національного університету імені Лесі Українки та водночас складовою ланкою навчально-дозвіллевої підготовки студентів та працівників ВНУ. Завдяки своїй доступній формі Студентський Клуб сучасного бального танцю «СК-ДЕНС» є первісною сходинкою в ознайомленні молоді та дорослих з хореографічним мистецтвом, невід'ємною частиною дозвілля і може бути прикрасою будь-якого масового заходу: зборів, конкурсів аматорської творчості, фестивалів, свят, концертів, тощо.
Основними принципами діяльності Студентського Клубу є безперервність – розвиток особистості на всіх етапах життєдіяльності, послідовність, врахування побажань та індивідуальних природних здібностей кожної людини. «СК-ДЕНС» складається зі студій сучасного бального танцю та ансамблю. Навчання в Клубі розраховано на 5 років і складається з 5-ти ступенів. Це передбачає наступність, перспективність навчально-виховного процесу, надає вихованцям рівні можливості для творчого розвитку та самовизначення. На відміну від гурткової роботи, учні отримують поглиблені знання в галузі танцювально-спортивної хореографії.
Складовою частиною Студентського Клубу є ансамбль сучасного бального танцю «СК-ДЕНС», що складається із кращих танцювальних пар студії Клубу. Солісти ансамблю Віталій Артинюк та Яна Охмак. В колективі учні мають можливість вдосконалювати свою акторську майстерність, реалізовувати свій творчий потенціал шляхом участі в концертній діяльності. На даному етапі створення професійного колективу ансамбль має одну групу. В планах доповнити ансамбль учасниками зі студій Студентського Клубу «СК-ДЕНС».
Доброзичливо та вимогливо, з індивідуальним підходом до кожного зі своїх учнів, саме так проводять навчання у Студентському Клубі сучасного бального танцю «СК-ДЕНС» його керівники.
Керівники Клубу, випускники кафедри хореографії Інституту мистецтв ВНУ імені Лесі Українки Олександр Кашевський (1996) та Ольга Гірчук (Шеремета) (1998), випускники Народного самодіяльного ансамблю бального танцю «Юність» Народного дому «Просвіта», лауреати Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів зі спортивних танців, судді 3 категорії.

Контакти:

Студентський Клуб сучасного бального танцю «СК-ДЕНС»

Дата: Грудень 14, 2017Час: 12:17:48Онлайн: 1