Головна / Блоги / Блог кафедри теорії та історії держави і права

Блог кафедри теорії та історії держави і права

Ми живемо у ХХІ сторіччі – сторіччі великих можливостей, високих технологій та інформації. Свій вклад у розвиток інтелектуальної діяльності, овіяної духовними традиціями та історичним досвідом нації, намагаємося внести й ми – колектив, який у лютому 2016 року готується святкувати своє десятиріччя. На фоні історії людства цей вік не може вважитися навіть осмисленою одиницею обрахунку часу. Але у складі держави, яка святкує у 2016 році двадцять п’яту річницю незалежності, яка відбудовується із такими труднощами і стикається з безкінечними викликами часу, які намагається перемогти, наукова організація, що створилася, вижила й змогла говорити про свої успіхи та досягнення – заслуговує на повагу.

Переглянути блог:

Дата: Квітень 22, 2018Час: 11:56:59Онлайн: 0