Головна / Блоги / Блог кафедри Міжнародної інформації

Блог кафедри Міжнародної інформації

Блог кафедри міжнародної інформації

Факультет міжнародних відносин Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки в соціальній мережі FACEBOOK!!! та Вконтакті!!!

Запрошуємо всіх студентів, випускників, викладачів, школярів та просто зацікавлених осіб до групи, де можна проводити активне спілкування на найрізноманітніші теми!

Навчальні дисципліни, спеціальності

• Освітньо-кваліфікаційний рівень Бакалавр:
    логіка; математичні основи інформаційних технологій; комп'ютерне оброблення даних; дипломатичний протокол та етикет; менеджмент і маркетинг; конфліктологія і теорія переговорів; риторика; електронна комерція; програми верстки текстів; комп'ютерна графіка та дизайн; комп'ютерний дизайн WEB-сторінок.
  • Освітньо-кваліфікаційний рівень Спеціаліст:
    інформаційні війни; інтелектуальна власність; математичне моделювання та прогнозування у мв; інтернет-технології в рекламі; PR-менеджмент; аналіз політичних документів.
  • Освітньо-кваліфікаційний рівень Магістр:
    аналіз соціальних систем; інтернет-журналістика; прес-служби дипломатичних відомств; державний брендинг у мв; маніпулятивні технології PR та методи протидії; фінансовий PR; міжнародний імідж країни у ЗМК.
Дата: Квітень 21, 2018Час: 10:13:57Онлайн: 0