Головна / Публікації / Запрошуємо на навчання до СНУ імені Лесі Українки

Запрошуємо на навчання до СНУ імені Лесі Українки

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки заснований 1940 року. Пройшовши кілька етапів трансформацій (від учительського інституту до національного університету), навчальний заклад став найбільшим освітнім, науковим, культурним центром Волині.  

Нині у структурі університету функціонує 15 факультетів (соціальних наук, мистецтв, фізичної культури, спорту та здоров’я, педагогічний, філології та журналістики, іноземної філології, економіки та управління, інформаційних систем, фізики та математики, хімічний, біологічний, географічний, юридичний, історичний, психології, міжнародних відносин), навчально-науковий центр післядипломної освіти, підготовче відділення. До складу вишу також входить Коледж технологій, бізнесу і права. 

При університеті діють музей Лесі Українки, музей етнографії Волині та Полісся, музей археології, Інститут Польщі, Інформаційний центр Європейського Союзу, Центр німецької мови та культури, Центр французької мови та культури, Центр шведської мови, Центр арабської мови та культури, Центр канадознавства, Центр британської культури. 

Щодо навчального процесу, то керівництво вишу постійно йде в ногу з часом: на всіх факультетах навчання здійснюється в руслі болонських стандартів; оснащено мультимедійні аудиторії, комп’ютерні кабінети, творчо-навчальні лабораторії, відкрито Центр інноваційних технологій і комп’ютерного тестування. 

Наукова робота зосереджена на вивченні Шацького національного природного парку; студіюванні життя й творчості Лесі Українки; розробці програм транскордонного співробітництва в рамках співпраці «Польща–Білорусь–Україна»; написанні проектів у рамках програм «Еразмус+», «Горизонт 2020». Важливою є також винахідницька й патентно-ліцензійна діяльність. 

Наразі освітньо-науковий процес узгоджується з вимогами нового Закону України «Про вищу освіту». 

Сьогодні СНУ імені Лесі Українки веде активне міжнародне співробітництво з ВНЗ Білорусі, Польщі, Німеччини, Литви, Норвегії, Греції, Франції, Китаю, США. Виш входить до Консорціуму українських і Варшавського університетів, Східноєвропейської мережі університетів. 

Гордість університету – стадіон «Спортивне ядро» з сертифікованими біговими доріжками, ігровими майданчиками; студентська база практик «Гарт» (оз. Світязь). 

До перспективних напрямів роботи СНУ імені Лесі Українки належать такі: побудова студентського містечка з найновішими науково-дослідними лабораторіями; відкриття нових напрямів навчання; написання наукових проектів для здобуття європейських грантів. І як наслідок – інтеграція вишу в європейський освітній простір.

 

Дата: Квітень 23, 2018Час: 04:44:00Онлайн: 0