Головна / Публікації / За показниками «Scopus» 2017 року СНУ імені Лесі Українки – на 19 позиції

За показниками «Scopus» 2017 року СНУ імені Лесі Українки – на 19 позиції

Видавничою службою «УРАН», на замовлення Освіта.ua, здійснено наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних «SciVerse Scopus», на підставі якого складено рейтинг українських вищих навчальних закладів.

Результати рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних «Scopus», що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його співробітниками. База даних «Scopus» постійно індексує понад 20 тисяч наукових журналів та сотні книжкових серій.

Станом на квітень 2017 року до бази даних «Scopus» включено 136 вищих навчальних закладів України, що на 9 вищих навчальних закладів більше ніж у квітні 2016 року.

У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша – кількісним показником, що ґрунтується на кількості наукових публікацій і кількості їх цитувань.

Згідно з даними рейтингу, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки увійшов до двадцятки кращих вишів Україні й посів 19 позицію за даними наукометричної бази даних «SciVerse Scopus».

За інформацією інтернет-порталу «Освіта.ua»

Дата: Червень 20, 2018Час: 04:50:43Онлайн: 0