Головна / Публікації / Як серед талановитих найкращого обирали

Як серед талановитих найкращого обирали

30 березня, 11:50. В одній з аудиторій факультету філології та журналістики гамірно, але напрочуд затишно. Кожен хвилюється за свою обраницю, серед яких другокурсниці Софія Гудич, Злата Максимук, Антоніна Андрійчук та третьокурсниці Олена Завгородня і Анастасія Подзізей. Дівчата пройшли у фінальний публічний етап конкурсу на найкращого студента-журналіста. Організатор дійства – кафедра соціальних комунікацій У суддівській колегії – випускники факультету, вже професійні журналісти Андрій Мошкун, Мар’яна Метельська, Юрій Горбач, а також магістрантка Людмила Роспопа. Ведучими дійства були Ельміра Сафарова та Марія Костюкевич, студентки 4 курсу журналістики.

Перше випробування – брифінг із деканом факультету Юрієм Громиком, де фіналістки мали змогу поставити будь-яке запитання, а потім створити низку новин, використовуючи відповідь декана. Друге випробування – замальовка. Дівчата писали замальовки на тему, яку завчасно придумали ведучі. А поки фіналістки працювали, Людмила Роспопа провела конкурс із аудиторією, за результатами якого всі учасники отримали солодкі призи. Третє випробування – репортаж: тут кожній з учасниць було запропоновано відеоролик про якусь подію, а вони, швидко зорієнтувавшись, повинні були уявити себе на тому місці та створити репортаж. Четверте випробування полягало в тому, що кожна з дівчат на основі повідомлення з Facebook мала відтворити власні дії, що б вона робила в конкретній ситуації.

Перед оголошенням результатів публіку піснею розважила Ангеліна Гущина, студентка першого курсу журналістики.

Отож, четверте місце розділили між собою Злата Максимук і Олена Завгородня; третє місце виборола Анастасія Подзізей; друге місце зайняла Антоніна Андрійчук, а перше місце цілком заслужено посіла Софія Гудич – найкраща студентка- журналістка факультету філології та журналістики.

Переможців нагородили щедрими подарунками. «Чесно кажучи, ішла на конкурс і вже знала, хто переможе. Знала, що це буде саме Софія Гудич. Але ж треба було побачити, на що здібні інші конкурсанти. Організація супер! Цікаві конкурси, які дійсно дають змогу проявити свою журналістську натуру, дружня атмосфера, дотепні жарти – ось що запам'яталося найбільше», – поділилась враженнями студентка першого курсу Юлія Кравчук.

Світлана САХАРУК,

студентка факультету філології та журналістики

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело

Дата: Квітень 25, 2018Час: 07:04:57Онлайн: 0