Головна / Публікації / Волинські науковці взяли участь у засіданні Всесвітньої Асамблеї ОМЕП

Волинські науковці взяли участь у засіданні Всесвітньої Асамблеї ОМЕП

19–24 червня 2017 м. Опатія (Хорватія) приймала Всесвітню Асамблею ОМЕП та Міжнародну конференцію «РАННЄ ДИТИНСТВО: основа для сталого майбутнього». Українську делегацію очолила Інеса Філіппова, президент ОМЕП України, доцент факультету психології СНУ імені Лесі Українки.

Всесвітня Асамблея ОМЕП та Міжнародна конференція «РАННЄ ДИТИНСТВО: основа для сталого майбутнього» були великою місією добра і миру заради майбутнього. Засідання асамблеї  відбулося під головуванням президента Європейського Комітету ОМЕП Нектаріоса Стелакіса (Греція). Учасниками світового форуму були 54 країни світу, в тому числі – Україна. Разом з Інесою Філіпповою участь у заході взяли Віктор Коширець, доцент, кандидат психологічних наук і Тамара Бульчик, президент студентського клубу «СВІТ» СНУ імені Лесі України.

Міжнародна конференція «РАННЄ ДИТИНСТВО: основа для сталого майбутнього» (Опатія, Хорватія, 21–24 червня 2017 р.) розпочалася з практичного знайомства із системою дошкільної освіти в м. Рієка (Хорватія).

Вчені та практики, громадські діячі й активна молодь обговорювали проблеми дітей: право на безпечне життя, ранній та сталий/збалансований розвиток, створення комфортного середовища, культуру кінезіології, конструктивне мислення, розвиток мови та міжкультурний діалог, а також участь у міжнародних проектах на благо дітей. 

Волиняни мали унікальну можливість розповісти різним країнам світу про освітні реформи і пріоритети діяльності громадських організацій ОМЕП в Україні. Позитивний образ системи дошкільної освіти в нашій країні та трансформаційні процеси в цій галузі сформував в учасників фільм про українських дітей. Акції та проекти ОМЕП, які реалізовані з 2009 р., приємно вразили учасників асамблеї, багато хто захотів відвідати Луцьк.

Інесса Філіпова відзначила: «Атмосфера 69 Всесвітньої Асамблеї ОМЕП була відкритою, дружньою і толерантною. Секції передбачали участь всіх країн за інтересами. Українська делегація обрала засідання по темах: « Як підтримати Національні Комітети» та «Участь у Світових проектах» (WASH from the Start)+(Play and Resilience) Maggie Koong, CCNGO/EFA. Наступного року ювілейний 70-річний форум ОМЕП прийматиме столиця Чехії – Прага. Ми теж отримали запрошення, тож готуємося до гідного представлення здобутків українських освітян і науковців».

Факультет психології

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело

Дата: Червень 20, 2018Час: 08:41:17Онлайн: 0