Головна / Публікації / Визначили переможців І туру Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт з географії

5 грудня на кафедрі економічної та соціальної географії відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт з географії.

Для оцінки представлених на конкурс робіт було створено журі у складі: доцентів кафедри Голуба Г. С., Пугача С. О., Маковецької Л. О. та Погребського Т. Г.

Усього представили 18 наукових робіт на актуальну суспільно-географічну тематику. Наукові роботи студентів були виконані на досить високому професійному і науковому рівнях, а їхні виступи викликали жваве обговорення серед членів журі. Переможцями стали: І місце – Ольга Цуз та Жанна Шульган. ІІ місце – Діана Лихач та Мирослава Мельник. ІІІ місце – Аліна Шевчик та Валерія Цюприк. Вітаємо переможців і бажаємо професійних досягнень та творчих злетів.

Алла ПОТАПОВА,

заступник декана з виховної роботи

географічного факультету

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело