Головна / Публікації / Весняна школа піару, аналітики та промоуції

Весняна школа піару, аналітики та промоуції

Короткострокова навчальна програма «ВЕСНЯНА ШКОЛА ПІАРУ, АНАЛІТИКИ ТА ПРОМОУЦІЇ» є проектом кафедри міжнародних комунікацій та політичного аналізу факультету міжнародних відносин Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Під час навчання відбуватимуться семінари, лекції, практичні заняття з використанням мультимедійних та інтерактивних засобів. Теоретичне навчання поєднуватиметься з практичними завданнями для кращого сприйняття та засвоєння нових знань. Передбачено проведення дискусій, круглих столів, дебатів та інших форм роботи над актуальними питаннями зв’язків із громадськістю, реклами, промоуцій у політиці, економіці та соціумі.

Мета проекту – поглиблення знань школярів старших класів щодо проблем міжнародних комунікацій, міжнародних інформаційних відносин, зв’язків із громадськістю, реклами в політиці та економіці, міжнародній журналістиці, роботі в соціальних мережах, прес-службах, аналітичних центрах.

Цільова аудиторія – школярі 10–11 класів, студенти перших курсів, які цікавляться питаннями особливостей міжнародних інформаційних відносин, міжнародних комунікацій, паблік рилейшнз, аналітики, роботи в соціальних мережах.

Методика роботи: інтерактивний формат навчання, майстер-класи, тренінги. Навчання у два модулі: перший – 29–30 квітня 2017 р., другий – 13–14 травня 2017 р. (Програма школи)

Місце проведення: навчальний корпус факультету міжнародних відносин (вул. Винниченка, 28) та бібліотека (вул. Винниченка, 30а) СНУ імені Лесі Українки.

Участь у Школі безкоштовна. Після завершення навчальних модулів учасники отримають сертифікати.

З учасниками працюватимуть:

1. Митко Антоніна Миколаївна – завідувач кафедри міжнародних комунікацій та політичного аналізу, доктор політичних наук, професор;
  2. Карпчук Наталія Петрівна –  доктор політичних наук, доцент кафедри міжнародних комунікацій та політичного аналізу;
  3. Михалюк Назар Юрійович – кандидат політичних наук, асистент кафедри міжнародних комунікацій та політичного аналізу;

Реєстрація за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfW8333HtUz8EHzJTAtk-1K2vDlTThqCPMajPyItv2N5xyjwQ/viewform

БУДЬ НА КРОК ПОПЕРЕДУ!!!

Дата: Травень 28, 2017Час: 11:56:59Онлайн: 0