Головна / Публікації / Університет зібрав молодих науковців на конференцію

Університет зібрав молодих науковців на конференцію

16 травня у СНУ імені Лесі Українки водинадцяте відкрили традиційну Міжнародну науково-практичну конференцію «Молода наука Волині: пріоритети та перспективи досліджень».

З вітальним словом до юної наукової еліти звернувся проректор з наукової роботи та інновацій Андрій Бояр. Він передав вітання від ректора вишу Ігоря Коцана та побажав учасникам любити університет і науку, адже Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки – один із найбільших ВНЗ південно-західного регіону України, який посів 40 позицію в консолідованому рейтингу вишів та 19-ту за показником «Scopus» (цитування наукових статей), має потужний професорсько-викладацький склад і активних студентів. «Сьогодні наука – це все. Саме наукові розробки створюють комфорт нашого сучасного життя», – переконаний Андрій Олексійович.

Зі святом науки привітали також куратор Наукового товариства аспірантів і студентів Ольга Караїм та секретар вченої ради Волинської православної богословської академії, священик Владислав Фульмес.

Після урочистостей молодь перейшла до активної наукової роботи. Свої пленарні доповіді виголосили магістрант кафедри туризму та готельного господарства СНУ імені Лесі Українки Лілія Бояр («Альтернативний туристичний авторський веб-сайт і впровадження QR-кодування історико-культурних об’єктів міста Луцька»), кандидат економічних наук доцент кафедри міжнародних економічних відносин та управління проектами СНУ імені Лесі Українки Ірина Скороход («Розвиток ринку екологічних товарів та послуг як чинник забезпечення екологічної безпеки регіонів України»), кандидат філологічних наук, доцент кафедри прикладної лінгвістики СНУ імені Лесі Українки Лариса Макарук («Роль невербальних семіотичних ресурсів у сучасному комунікативному просторі»).

По обіді на факультетах відбулися секційні засідання, під час яких студенти й аспіранти інтенсивно обговорювали актуальні питання історії та політології, українського, германського та романського мовознавства, української та зарубіжної літератури, міжнародних відносин і економіки, соціології, філософії та релігієзнавства, культури й мистецтва, біології та хімії, фізики, математики й інформаційних технологій, туризму та географії, педагогіки і психології, правознавства та журналістики, фізичного виховання, спорту і здоров’я людини.

Іванна МИСЛИВА-БУНЬКО

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело

Дата: Червень 20, 2018Час: 08:45:08Онлайн: 0