Головна / Публікації / Університет відвідав Віктор Мошинський – ректор дружнього вишу з Рівного

Університет відвідав Віктор Мошинський – ректор дружнього вишу з Рівного

Минулого тижня до СНУ імені Лесі Українки завітав ректор Національного університету водного господарства та природокористування Віктор Мошинський.

В університеті гість провів кілька зустрічей, зокрема, поспілкувався з ректором – Ігорем Коцаном, – та ректоратом. Під час засідання Віктор Степанович розповів про свій університет, поділився напрацюваннями у навчальному процесі, міжнародному співробітництві та грантовій діяльності. Озвучив ідеї, які колектив рівненського вишу планує втілити в найближчому майбутньому. І, звичайно, висловив власну думку стосовно інновацій у вищій школі взагалі та в освітній галузі зокрема.

На завершення зустрічі ректори домовилися координувати свої дії, аби відстоювати інтереси університетів, а також налагодити тіснішу співпрацю між науковцями та студентами обох університетів.

Відділ звязків із громадськістю

Фото Володимира ЛУК'ЯНЧУКА

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело

Дата: Листопад 25, 2017Час: 01:12:01Онлайн: 0