Головна / Публікації / Університет надаватиме грошову допомогу випускникам, які працевлаштуються у школи

Відповідно до Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги певним категоріям випускників вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України № 343 від 28.03.2016 р., випускники Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки мають право на отримання одноразової адресної грошової допомоги.

Одноразова адресна грошова допомога в розмірі п’ятикратного прожиткового мінімуму (1684 x 5 = 8420) надаватиметься випускникам Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, які:

1. Навчались за державним замовленням (денна форма навчання).

2. Здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю.

3. Уклали договір про працевлаштування на посадах педагогічних працівників у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах терміном не менше ніж на 3 роки (зразок угоди).

За детальною інформацією для отримання одноразової адресної грошової допомоги певним категоріям випускників звертатися до профконсультанта відділу молодіжної політики та соціальної роботи Тетяни Кулик (099 935 11 25).

Увага! У разі відмови випускника приступити до роботи, відповідно до укладеного договору про працевлаштування на посаді педагогічного працівника в загальноосвітньому або професійно-технічному навчальному закладі, звільнення його з ініціативи адміністрації за порушення трудової дисципліни, звільнення за угодою сторін або з ініціативи працівника протягом трьох років від початку роботи в загальноосвітньому або професійно-технічному навчальному закладі одержувач допомоги зобов’язаний повернути суму отриманих коштів у вищий навчальний заклад, який здійснював її виплату.

Відділ молодіжної політики та соціальної роботи

При використанні цієї інформації обов’язкове посилання на першоджерело

Дата: Листопад 25, 2017Час: 05:40:12Онлайн: 0