Головна / Публікації / У виші навчають, як писати проекти ЄС

У виші навчають, як писати проекти ЄС

У Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки завершився перший навчальний рік у рамках реалізації Модулю Жана Моне «Управління проектами ЄС» (Програма Європейського Союзу «Еразмус+»). Координатор проекту – завідувач кафедри міжнародних економічних відносин та управління проектами, професор Наталія Павліха.

Модуль ставить за мету надати студентам знання та навички стосовно тематики Європейської політики сусідства, включаючи сферу управління проектами ЄС. Виконання проекту сприятиме поширенню інформації про ЄС, обізнаності про програми ЄС та заохоченню до проведення в майбутньому міждисциплінарних досліджень із питань європейської інтеграції в третіх країнах.

Модуль Жана Моне «Управління проектами ЄС» спрямований на широку аудиторію слухачів. Цільова аудиторія охоплює не лише студентів та молодих науковців, але й представників мас-медіа, членів професійних та неурядових організацій, працівників державних, громадських, політичних інституцій та інших зацікавлених осіб. Одним із завдань Модуля є набуття студентами знань про ЄС, важливих з погляду їх навчальної, професійної та громадської діяльності. Зважаючи на те, що проекти ЄС стосуються різних сфер життєдіяльності суспільства, реалізація Модуля, який охоплює вибрані аспекти управління проектами, що фінансуються із фондів ЄС, сприятиме підвищенню професійних навичок та можливостей випускників.

Реалізація Модуля передбачає поєднання теорії та практики. Слухачі отримують теоретичні знання та практичні навики у сфері написання та управління проектами ЄС. Окрім відвідування лекцій, семінарів, виконання аналізу конкретних ситуацій, імітаційних вправ та здійснення тематичних досліджень, учасники отримують відповідні дидактичні та презентаційні матеріали, що також будуть у відкритому доступі на веб-сторінці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки й у соціальних мережах.

Лекторами та викладачами навчальної програми в межах Модуля є фахівці-практики з України, Польщі й Туреччини з багаторічним досвідом проектної діяльності, фахівці з Європейської інтеграції, представники професійного та громадського середовища, що сприятиме високому рівню навчання та актуальності отриманих знань.

Запрошуємо до участі в наступних конкурсних відборах слухачів Модуля Жана Моне «Управління проектами ЄС» (більш детальну інформацію про проект можна дізнатися за посиланням: http://inter-dep.eenu.edu.ua/jean-monnet-module-eu-project-management/).

Відділ міжнародних зв'язків

DsПри використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело

Дата: Червень 20, 2018Час: 08:47:47Онлайн: 0