Головна / Публікації / У СНУ стартувала Всеукраїнська олімпіада з географії для абітурієнтів

У СНУ стартувала Всеукраїнська олімпіада з географії для абітурієнтів

Географічний факультет СНУ імені Лесі Українки запрошує усіх охочих з числа одинадцятикласників  узяти участь у Всеукраїнській олімпіаді з географії.

Олімпіада проводитиметься у два тури – дистанційний, що триватиме з 1 по 20 березня 2018 р. та очний, який відбудеться – 21 квітня 2018 року.

Під час проведення дистанційного туру учасники олімпіади ознайомлюються із завданнями та розв’язують їх.

Учасникам очного туру, котрі набрали не менше, ніж 90 % балів, нараховуються додаткові бали до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (максимум – 20 балів) при розрахунку конкурсного бала (лише у СНУ імені Лесі Українки).

Шановні абітурієнти, не втратьте можливості довести, що саме ви, є тими здібними та обдарованими вступниками, які в майбутньому стануть студентами географічного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ТА ЗАВДАННЯ ДИСТАНЦІЙНОГО ЕТАПУ

Алла ПОТАПОВА,

заступник декана географічного факультету з виховної роботи

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело