Головна / Публікації / Студентське життя: перші кроки

Студентське життя: перші кроки

У вересні цього року разом із кількома сотнями юнаків і дівчат мене прийняли у велику студентську родину найкращого вишу Волині – Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Пройшло небагато часу, але я вже зрозуміла, що навчання у СНУ імені Лесі Українки не обмежується лише аудиторіями, конспектами і практикумами. А для того, щоб здружити першокурсників факультету інформаційних систем фізики та математики, максимум зусиль докладає наш куратор Ольга Кравчук.

А що найкраще допомагає пізнати одне одного та здружитися? Звісно – подорож. Ось і нам випала чудова нагода відвідати надзвичайно красиві та мальовничі міста України – Умань і Київ: туристичну перлину, музей садово-паркового мистецтва Софіївку та колишню приватну резиденцію Віктора Януковича Межигір’я. Побували також у Києво-Печерській лаврі, Музеї військової техніки, на майдані Незалежності тощо.

Додому ми повернулися переповнені незабутніми враженнями, заряджені позитивною енергією. А найголовніше – це те, що спільний відпочинок здружив нас.

Вікторія ТАРАСЮК,

студентка факультету інформаційних систем, фізики та математики

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело

Дата: Грудень 15, 2017Час: 11:25:42Онлайн: 0