Головна / Публікації / Студентка університету демонструвала спортивну майстерність у Тайвані

Студентка університету демонструвала спортивну майстерність у Тайвані

Студентка факультету фізичної культури, спорту та здоров’я СНУ імені Лесі Українки Валентина Мирончук у складі збірної України зі спортивної ходьби взяла участь у 29-й Всесвітній літній Універсіаді, що відбулася у місті Тайбей (Тайвань, КНР).

В індивідуальному заліку на 20 км спортсменка фінішувала дев’ятою з результатом – 1:46:52. Та у загальнокомандному заліку збірна України зі спортивної ходьби завоювала «золото».

На особистому рахунку Валентини Мирончук – звання майстра спорту України з легкої атлетики (спортивна ходьба), участь у ХХХІ літніх Олімпійських іграх, а також Чемпіонат Світу 2016 та 2017 років і низка інших спортивних змагань, які поповнили її скарбничку чималою кількістю медалей.

Колектив та керівництво університету вітає спортсменку з успішним виступом у складі збірної України зі спортивної ходьби на Всесвітній літній Універсіаді 2017 року та зичить щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах та нових спортивних перемог.

Відділ зв’язків із громадськістю

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело

Дата: Вересень 25, 2017Час: 07:50:20Онлайн: 0