Головна / Публікації / Студенти факультету психології та соціології виготовляли квіти з незвичних матеріалів

12 березня Наукове товариство аспірантів і студентів факультету психології та соціології провело весняний майстер-клас «З першим подихом весни».

Натхненні першими теплими днями весни члени НТАіС представили майстер-клас, наповнений романтикою, красою і ніжністю. Учасники заходу робили квіти з незвичних матеріалів, таких як насіння гарбузи та серветок, а також створювали сердечка з кави. Чарівну атмосферу доповнили зроблені власноруч свічки з кави.

Р. S. Ми щиро вдячні за участь у нашому майстер-класі, креативність і оригінальність кожного виробу педагогам та учням шкіл м. Луцька, студентам нашого вишу. Вітаємо з початком весни, будьте чарівні, кохані та творчі!

Тамара БУЛЬЧИК,

голова НТАіС факультету психології та соціології

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело

Дата: Червень 20, 2018Час: 12:04:22Онлайн: 0