Головна / Публікації / Студенти факультету фізичної культури, спорту та здоров’я – переможці фахової олімпіади

Студенти факультету фізичної культури, спорту та здоров’я – переможці фахової олімпіади

15 березня 2017 року в Національному університеті фізичного виховання і спорту України (м. Київ) відбулося відкриття Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Спорт» та спеціальністю «Спорт (за видами)» у 2016/2017 навчальному році.

Участь в олімпіаді взяли 47 представників із 15 вищих навчальних закладів України. На високому рівні показали себе студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки: першокурсник факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Андрій Янчук посів І місце в конкурсі «Знавець олімпійського спорту», а Максим Маневський (ІІ курс) та Андрій Данилюк (І курс) у цьому ж конкурсі опинилися на другому призому місці.

Нагородження проводили доктор педагогічних наук, професор, дійсний член Української академії наук Володимир Платонов та доктор педагогічних наук, професор, академік Української академії наук Марія Булатова. 

Отож, вітаємо наших студентів із перемогою та призовими місцями, а також викладачів, які здійснювали фахову підготовку студентів, – професора Аллу Альошину, доцента Віктора Романюка і старшого викладача Антона Яловика. 

Андрій БУХВАЛ,

асистент кафедри здоров’я і фізичної культури

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело

Дата: Червень 20, 2018Час: 08:41:54Онлайн: 0