Головна / Публікації / Студентам вишу провели екскурсію столицею України

Студентам вишу провели екскурсію столицею України

У перші дні листопада 2017 року студенти факультету міжнародних відносин мали чудову нагоду поєднати теоретичні знання із практичним застосуванням, а також зблизька ознайомитися з державними, офіційними установами України.

Розпочалася екскурсія столицею з Кабінету Міністрів України, де протягом трьох годин студенти мали можливість ознайомитися з історією українського уряду, його складом у різні часи, а також пройтися сучасними владними коридорами.

Наступною офіційною інституцією стала Верховна Рада України, де також досить цікаво та інформативно провели час студенти факультету міжнародних відносин і Коледжу технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки.

Варто наголосити на винятковій можливості поспілкуватись із Генеральним Секретарем ГУАМ, послом Алтаі Ефендієвим у рамках зустрічі зі студентами у штаб-квартирі ГУАМ.

Два інтенсивних дні провели спудеї Лесиного вишу у столиці. Мали й цікаву пригоду в рамках імерсивної подорожі містом Києвом під назвою «Історико-культурними пейзажами Печерську», яку організували студенти столичного Коледжу культури і мистецтв. Крім того, студенти відвідали Національний парк Межигір’я.

Євгенія ВОЗНЮК,

заступник декана у роботі зі студентами

факультету міжнародних відносин

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело